еМагазин

Tag : проветрување

ЖИВОТ

Доктор Лазаров: Најголем непријател во наредниот период ни се затворените прозори

Редакција
Матичниот доктор Ненад Лазаров на неговиот Фејсбук профил советува во наредниот период, кога повеќе време ќе поминуваме на затворено, поради пандемијата со Ковид-19, редовно да...