еМагазин

Tag : работиници

Локално

Повредени двајца вработени во скопска фирма по пад од висина

Редакција
На 19.08.2019 во 12.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во комплексот клиники „Мајка Тереза“ биле донесени Б.С.(34) од Свети Николе и А.В.(31) од...