еМагазин

Tag : работно тело

Македонија

Работната група за помирување ќе се состане во Собранието

Редакција
Работната група за помирување на Интерпартиската парламентарна група за помирување, реформи и интеграција, ќе одржи состанок денеска во 14 часот, соопшти спобраниската прес-служба. Интерпартиската парламентарна...