еМагазин

Tag : Рамадан Шукри

ТОП СТОРИИ Убава приказна

Годишен концерт на Мандолинскиот оркестар: Наместо билет донесете електронски отпад

Редакција
Мандолинскиот оркестар од Скопје утревечер (вторник, 14 ноември) ќе го одржи нивниот традиционален годишен концерт во Музејот на македонската борба со почеток во 20 часот....