еМагазин

Tag : снабдувач

Бизнис

Почнува со работа универзалниот снабдувач на електрична енергија ЕВН Хомe

Редакција
Од денес и официјално стартува со работа универзалниот снабдувач на електрична енергија ЕВН Хоме. Новооформената компанија ќе ги снабдува со електрична енергија корисниците кои не...