еМагазин

Tag : снежници

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Фото) Маврово на снежници – нов, алтернативен и еколошки начин на планинарење во зимски услови

Редакција
Деновиве во Маврово, пред група туристи, травел блогери, тур-оператори и локални угостители беше промовирана новата туристичка понуда на Маврово365 наречена „Маврово на снежници“. Оваа алтернативна...