еМагазин

Tag : Соња Мираковска

Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Пратеничката Мираковска ги потсети бугарските европратеници дека имаат бугарски пасоши кои се регистрирани на бандера

Редакција
Пратеничката на НСДП Соња Мираковска, која е копретседавач на Мешовитиот парламентарен комитет на Македонија-ЕУ, за време на дебатата во Европскиот парламент во Стразбур, во дискусија...