еМагазин

Tag : Собраниско тело

Македонија

Ќе се формира Собраниско тело за помирување

Редакција
Пратеникот на СДСМ, Костадин Костадинов информираше дека се очекува од понеделник да се пристапи кон формирање собраниско тело за помирување, кое ќе води до помирување...