еМагазин

Tag : солидарни

Бизнис ТОП СТОРИИ

„КАМ маркет“: „Ограничете го купувањето на неделни количини, бидете солидарни“

Редакција
Апелираме да не претерувате во набавката и да се ограничите во набавката на неделни количини, соопшти вчера ланецот маркети „КАМ“ на својата Фејсбук страница. „Бидете...