еМагазин

Tag : солзи

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Видео) Магичните водопади во Долината на солзите на Исланд го одземаат здивот

Редакција
Сиголдуглјуфур е името на скриениот кањон во Исланд кој тамошните жители со право го нарекуваат и Долина на солзите порaди големиот број мали водопади и...