еМагазин

Tag : сообраќаен

Локално ТОП СТОРИИ

Од денеска посебен сообраќаен режим кај наплатната станица Желино

Редакција
Од денеска сообраќајот кај наплатната станица Желино ќе се одвива по посебен режим. Од Авто мото сојузот на Македонија информираат дека времениот режим на сообраќај...