еМагазин

Tag : Стадион на АРМ

Забава

Каролина на 1 јули ќе одржи концерт на стадион на АРМ, ќе ги пее сите нејзини хитови кои ѝ ја одбележаа кариерата

Редакција
Каролина ќе одржи концерт на 1 јули на Стадион на АРМ. „Со задоволство ве поканувам на дружба под отворено небо, заедно да ги испееме песните...