еМагазин

Tag : Стамер

Локално

По пад од мотоцикл настрада 28-годишник од делчевското село Стамер

Редакција
Дваесет и осум годишник од делчевското село Стамер го изгуби животот по пад од мотоцикл во близина на местото „Стамерски преод“ на регионалниот пат Делчево...