еМагазин

Tag : Ставревски

Бизнис ТОП СТОРИИ

И Ставревски, Миновски и Славевски ќе го советуваат министерот за финансии Бесими

Редакција
И поранешните министри за финансии, функционери на ВМРО-ДПМНЕ, Зоран Ставревски, Кирил Миновски и Трајко Славевски се дел од советодавно тело на Министерството за финансии, во кое...