еМагазин

Tag : Стденичани

Локално

Татко пријавил дека сосед насила ја внел ќерка му во возило

Редакција
На 07.03.2019 во 09.30 часот во СВР Скопје, 43-годишен маж од село Студеничани, скопско, пријавил дека на 05.03.2019 година околу 14.00 часот на булевар „Кузман...