еМагазин

Tag : стружанка

Локално

Скопјанка ограбила стружанец во тоалет на кафана

Редакција
Полициски службеници од СВР Скопје – ЕВР Аеродром и Драчево ја лишија од слобода Д.С.(31) од Скопје поради постоење основи на сомнение дека на 27.09.2020...