еМагазин

Tag : Темпера

Забава

(Видео) „Темпера“ го промовираа новиот сингл „Дојди“

Редакција
Позитивни, енергични и со полно срце македонскиот музички бенд „Темпера“ повикуваат на „весел исход и неконтролиран бој“ како одговор на новата реалност. Ова е петти...