еМагазин

Tag : торби

Локално

(Фото) На Ќафасан запленети 50 килограми марихуана

Редакција
На 11-ти ноември оваа година, околу 19 часот, на зелениот граничен појас во близина на граничниот премин Ќафасан, граничната полиција Регионален центар Запад, пронајде и...