еМагазин

Tag : трасакции

Бизнис

Лани раст на прометот на Македонската берза и пад на бројот на трансакциите

Редакција
Македонската берза го објави годишниот извештај за минатата година од кој се гледа дека лани имало раст на прометот и пад на бројот на трансакции....