еМагазин

Tag : трејлер

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео+Галерија) Владата буквално падна, ама во новата серија Black Ops: Погледнете го трејлерот и неговата промоција

Редакција
Изминатиот викенд Скопје ни ја покажа својата трансформација на град, кој што може да биде исполнет со филмски гламур и стил како светските метрополи. Во...