еМагазин

Tag : труд и социјална политика

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Која е Јагода Шахпаска која доаѓа на местото на Мила Царовска

Редакција
Јагода Шахпаска од Берово е кандидатката на СДСМ за нова министерка за труд и социјална политика, која доаѓа на местото на Мила Царовска, која е...