еМагазин

Tag : туби

Македонија

Немало туби со гориво во автобусот на “Беса транс“, вели министерот Спасовски

Редакција
Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски во емисијата „24 анализа“ на ТВ 24 рече дека неговите првични информации се дека немало туби со гориво во...