еМагазин

Tag : турски државјанин

Локално

Турски државјанин удрил во полицаец во обид да избегне пајак-служба

Редакција
Турски државјанин со привремен престој во с.Велебрдо-Ростуше, синоќа во Скопје се обидел да спречи пајак-возило да го отстрани неговото неправилно паркирано возило, а при обидот за...