еМагазин

Tag : Турски театар – Скопје

Бизнис ТОП СТОРИИ

Турски театар – Скопје склучи договор со Универзал-Балкан вреден 1,5 милион евра

Редакција
Националната установа Турски театар – Скопје склучи договор за изведба на фасада и облагање на кровни површини на објектот на театарот со градежно проектантско трговско...