еМагазин

Tag : убавец

БАШ НИ Е ЌЕФ

(ВИДЕО) „Порше“ го претстави „Cayenne Coupe“: Брз и удобен спортски убавец

Редакција
„Порше“ го претстави новиот модел Cayenne Coupe, кој има динамичен и спортски дизајн со главни нагласоци на поостри линии. Два мотори со високи перформанси се...