еМагазин

Tag : убиени животни

Македонија

Сликата со убиените животни не доликува на институција којашто треба да се занимава со нивно одгледување, вели Спасовски

Редакција
Полициските службеници вчера во Зоолошката градина во Скопје се соочија со една слика која не доликува на ниту еден граѓанин, а камоли на институција која...