еМагазин

Tag : Љубомир Стефанов

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Режисерите на „Медена земја“ на пред-оскаровски панел со Алмодовар и авторите на филмовите за „најдобар интернационален филм“

Редакција
Режисерката Тамара Котевска и режисерот Љубомир Стефанов учествуваа и во пред-оскаровски панел со останатите автори на филмовите номинирани во категоријата „Најдобар интернационален филм“. „Медена земја“...