еМагазин

Tag : љубовна врска

Локално

Ја уценувал дека ќе објави компромитирачки материјали ако ја прекине љубовната врска

Редакција
СВР Тетово поднесе кривична пријава против Ф.А.(46) од село Камењане, тетовско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „уцена“, информира МВР. Во текот...