еМагазин

Tag : Владо Георгиев

Македонија ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Настап на Владо Георгиев во Скопје без маски и дистанциа ги „запали“ социјалните мрежи, обејктот затворен

Редакција
Синоќешниот настап на српскиот пејач Владо Георгиев во скопскиот угостителски објект “Мош“, ги „запали“ социјалните мрежи и предизвика лавина од реакции во јавноста. Од видеата...