еМагазин

Tag : Војажер

Бизнис ТОП СТОРИИ

Туристичката агенција „Војажер” организира групни посети од другите градови на Саемот за мебел, кој ќе почне утре

Редакција
Саемот за мебел, како најочекувана манифестација од страна на посетителите се отвора утре, 29. март и ќе трае до 2. април. Саемот ќе се одржи...