еМагазин

Tag : во срце те носиме”

Забава ТОП СТОРИИ

На 6. септември почнува концертниот караван „Македонијо, во срце те носиме”

Редакција
Организаторот, Скендеровски продукција, кој стои позади проектот „Македонијо, во срце те носиме” соопшти дека најавениот концертен караван започнува со концерт во Штип, на 6. септември....