еМагазин

Tag : Вранишковски

Македонија ТОП СТОРИИ

МПЦ-ОА ќе се обедини со ПОА на Вранишковски

Редакција
Синодот на МПЦ-ОА, утре во полн состав, треба да донесе одлука за обединување на МПЦ-ОА и ПОА, со што треба да се финализира договорот меѓу...