еМагазин

Tag : Вујко

Да помогнеме

Апел за помош: Исчезна жител на Тафталиџе кој боледува од Алцхајмер

Редакција
Роднини преку социјалните мрежи упатија апел за помош за пронаоѓање на Пертеф (Пепи), возрасен човек кој боледува од Алцхајмер. „ВНИМАНИЕ! Вујко ми е човек кој...