еМагазин

Tag : Вуди

Бизнис ТОП СТОРИИ

АХВ нареди итно повлекување на виршли „Вуди“ поради присуство на бактерија

Редакција
Врз основа на добиена нотификација за пласиран небезбеден производ на пазарот во Македонија – виршли од брендот „Вуди“ (Wudy), кај кои вo земја членка на...