еМагазин
Image default
Бизнис

Технокомерц со загуба во првите девет месеци

Технокомерц АД Скопје во првите девет месеци од годинава оствари загуба од 12.415 илјади денари, соопшти компанијата преку Македонската берза.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Технокомерц со добивка во првите девет месеци

„Технокомерц“ лани со добивка од 4,3 милиони денари

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

СЕФФ: Преку концептот зелена економија до отпорна економија со забрзан раст

Редакција

За неполна година регистрирани над 40 семејни винарии во Тивешко, Прилеп, Битола, Скопје, Куманово…

Редакција

Какви понуди и промоции да очекуваат корисниците од А1

Редакција