еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „збесна“ за изборите: „За прв пат Бојкотирам и ДУИ се на иста линија“

Лавина реакции има на социјалните мрежи откако “горе-долу“ се знаат првичните резултати од првиот круг на претседателските избори.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Гласовите со кои Киро Глигоров стана претседател „научна фантастика“ за Пендаровски и Силјановска

„Тепачка“ за гласовите на Блерим Река

Најнови податоци од ДИК: Пендаровски 322.605, Силјановска-Давкова 318.247, Река 79.725 гласа

Фото: ДИК

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Слаб интерес на македонските фирми за заштита на трговските марки со Македонија/македонско

Редакција

МОН без тендер ќе откупи учебници од „Арс Ламина“ за 178 милиони денари

Никола Осило

Се работи турбо: Нова тура маски за медицинските работници и опфатени многу клиники

Редакција