еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Каролина со видео-спот за „Бели цветови“

Каролина Гочева снимаше најнов видео-спот за песната „Бели цветови“, нумера која е дел од албумот „Извор“.

Спотот се снимаше на повеќе локации низ Скопје, во режија на Чедо Поповски.

„Драги мои, со задоволство ви го претставувам видеозаписот за највеселата песна од албумот, „Бели цветови“. Се надевам дека нашава убава приказна дополнително ќе ви ги разубави овие последни сончеви денови. Уживајте!“, порачува Каролина на социјалните мрежи.

Фото: Фејсбук/Инстаграм/Каролина

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ФОТО) Лила Филиповска без долна облека го „запали“ Инстаграм

Никола Осило

(Фото) Четкар во Њујорк и Охрид снима нов видео-запис за „Going Home“

Редакција

Тамара на Евровизија ќе пее со Мадона

Редакција