еМагазин
Image default
Свет

(ВИДЕО) Mitsubishi вработи рапер, кој на уникатен начин го презентира новиот Eclipse Cross

Mitsubishi вработи рапер во салон за автомобили, кој на уникатен начин го презентира новиот Mitsubishi.

Всушност раперот го рапува текстот на опремата и карактеристиките на возилото.

Рапер продава MITSUBISHI ECLIPSE CROSS.

КАКВА ИНОВАТИВНОСТ ! Погледнете го видеото, MITSUBISHI вработуваат рапер во салон за автомобили, кој на уникатен начин го презентира новиот ECLIPSE CROSS. Всушност раперот го рапува текстот на опремата и карактеристиките на возилото. Погледнете ја реакција на купувачите и како се одлучуваат Новиот ECLIPSE CROSS – Нова страница на MITSUBISHI MOTORS – Од 23.980 евра▪ Закажете тест возење ▪ Спортски SUV со 163 кс, во салонот на Мак Аутостар ▪ прогласен за кросовер во Германија ▪ премиум материјали ▪ иновациска технологија за ниска потрошувачка ▪ моќни спортски мотори ▪ стандардно опремен со радарски системи за безбедност ▪ најбогата сериска опремаПовеќе инфо на 02/2580 408 или 2580 409

Posted by Mitsubishi Motors Makedonija on Четврток, 02 мај 2019

Новиот модел на Mitsubishi, Eclipse Cross, бележи огромни успеси во продажбата, односно досега се продадени над 80.000 парчиња од овој модел, а исто така Eclipse Cross му донесе и рекордна продажба на Mitsubishi во Америка.

Инаку, веднаш по неговото претставување, Eclipse Cross почна да собира награди.

Така на пример, тој е избран за кросовер на годината во Германија од страна на специјализираниот магазин за теренски возила “OFF ROAD”, како и за најдобар SUV во Русија. Исто така, ја освои и наградата “Good Design”, која се доделува од страна на јапонскиот институт за дизајн промоции.

Фото/видео: Mitsubishi

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Објавени тендерите за избор на консултанти за студиите за електрична интерконекција меѓу Грција и Египет

Редакција

Стотици деца биле сексуално злоупотребувани во домови во Лондон

Редакција

Омикрон ги урна надежите дека најлошото од пандемијата е зад нас

Редакција