еМагазин

Tag : рапер

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Апасиев рапуваше кај Лазаров

Редакција
Лидерот на Левица, Димитар Апасиев гостуваше во поткастот на Стефан Лазаров, а меѓудругото ги покажа и своите раперски способности. Фото/видео: Лазаров/Фејсбук...
Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Бугарски рапер испеа дека Македонија е територија, а македонскиот дијалект на бугарскиот, па наводно добил смртни закани

Редакција
Бугарскиот рапер Иван Динев – Устата испеа навредлива песна за Македонија, во која земјата ја нарекува територија, македонскиот јазик дијалект на бугарскиот, а Македонците „злобни“....
Свет

(ВИДЕО) Mitsubishi вработи рапер, кој на уникатен начин го презентира новиот Eclipse Cross

Редакција
Mitsubishi вработи рапер во салон за автомобили, кој на уникатен начин го презентира новиот Mitsubishi. Всушност раперот го рапува текстот на опремата и карактеристиките на возилото. Новиот модел на Mitsubishi,...