еМагазин

Tag : Mitsubishi

БАШ НИ Е ЌЕФ

Mitsubishi во Македонија, најдобар во Европа

Редакција
Компанијата Мак Аутостар генерален дистрибутер на Mitsubishi во Македонија, е најдобриот дистрибутер во Европа, за 2020 година, информираат од таму. Податоците се однесуваат според постигнатите...
Свет

(ВИДЕО) Mitsubishi вработи рапер, кој на уникатен начин го презентира новиот Eclipse Cross

Редакција
Mitsubishi вработи рапер во салон за автомобили, кој на уникатен начин го презентира новиот Mitsubishi. Всушност раперот го рапува текстот на опремата и карактеристиките на возилото. Новиот модел на Mitsubishi,...