еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) „Секси-возење“ со Марјана Станојковска

Една од најпознатите македонски манекенки и тв-водителки Марјана Станојковска во изминатиов период на својот фејсбук-профил објави видеа од кои може да се види како се забавува при возење.

Driving around …Skopje 🚗🎶🚗🎵 #chrhybrid TOYOTA Auto Center – Macedonia #ILoveHybrid #хибриднина #вљубисеповторнововозењето #ToyotaHybrid #CHR

Posted by Marjana Stanojkovska on Петок, 03 август 2018

❤️❤️❤️ 🎶🎵#heartshapedsunglasses Optika Cajz

Posted by Marjana Stanojkovska on Петок, 10 август 2018

Видео: Фејсбук/Марјана Станојковска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Најсреќниот човек на светот“ е македонски кандидат за Оскар за долгометражен интернационален филм

Редакција

(Видео) „Јаве или сон“- нова песна на „Ареа“

Редакција

(ВИДЕО) Прва проба на Васил Гарванлиев на евровизиската сцена во Ротердам

Редакција