еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Селма Хаек со маријачи бенд и „игриво“ деколте го прослави 53. роденден

Една од најпознатите мексикански актерки Селма Хаек вчера го прослави 53. роденден.

Во друштво на најблиските и препознатливиот маријачи бенд таа со песна го прослави роденденот, а по тој повод објави и фотографии и видео кои ги истакнуваат нејзините заносни облини.

Хаек и на 53 години изгледа фантастично.

Фото/Видео:Instagram/Hayek/Youtube/Hot news/Portrait

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Мадона со бастун, неможе да ја издржи турнејата

Редакција

Поточиња 2020 на 21. и 22. март во Македонска Опера и Балет

Редакција

(Видео) „Време-невреме“, прва авторска песна на момчињата познати по добрите забави „Brass Brothers“

Редакција