еМагазин
Image default
Балкан

(Видео) Српски политичари во програма во живо се полеваа со вода и навредуваа

Српски политичари во програма во живо на српската телевизија „Хепи“ се полеваа со вода и навредуваа.

Станува збор за потпретседателката на Српската радикална партија, Андријана Арнаутовиќ и Иван Ивановиќ од движењето „СНП Наши“.

Ивановиќ стави чаша вода пред Арнаутовиќ и и рече „да се напие малку вода“, а таа пак го поли со водата. Тој и врати со иста мерка.

Видео: Хепи ТВ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ердоган повика на меѓународно признавање на Северен Кипар

Редакција

Бугарија договара со Грција поставување на спомен-плоча на Гоце Делчев во Баница, каде што беше убиен

Редакција

Од Кабинетот на Рама за фотографијата од Лешница: По грешка е означена од Албанија, постои село со исто име

Редакција