еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Во живо) Колони возила на граничниот премин Богородица за влез во Грција

На граничниот премин Богородица со Грција од утрово има колони возила за влез кај јужниот сосед.

Бројни македонски граѓани денешниот неработен ден го искористија за продолжен викенд таму, а како изгледа состојбата на граничниот премин во живо, следете ОВДЕ.

Фото: Влада

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Седницата за „францускиот предлог“ продолжува денеска во 11 часот, уште тројца пратеници се пријавени за збор

Редакција

Цената на свинското месо се зголеми за 40 денари

Редакција

Ни срам, ни извинување од Џафери

Редакција