еМагазин
Image default
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Да ѝ помогнеме на Сања Живановиќ да се избори со инфламаторната болест

Сања Живановиќ веќе подолго време се бори со инфламаторна болест, била без целосна дијагноза и повеќе пати била хоспитализирана.

Веќе еден месец е хоспитализирана и е во животозагрозувачка состојба.

Нејзиното семејство нема финансии за скапата терапија, и оттука молат за помош.

Броевите за донации се во рамки на апелот:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој е Игор Милев кој Владата го предлага на местото на Зоран Китанов во Македонски телеком

Редакција

Македонец од Прага претстави иновативна апликација – Тргување на берза преку фудбалски тимови

Редакција

Нови 788 случаи со Ковид-19, оздравени 541 пациенти, двајца починати

Редакција