еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

Концерт на Владо Јаневски во „Антички театар“ во Охрид на 10. август

Македонскиот пејач Владо Јаневски по шест концерти во Скопје, ќе има концерт и во „Атнички театар“ во Охрид на 10. август.

Влезниците се веќе пуштени во продажба и истите имате можност да ги купите преку продажната мрежа на www.kupikarta.com и кај Аждер.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Има ли вакцина за мајмунски сипаници

Редакција

Бугарија вели дека не се само уставните измени услов за старт на преговорите со ЕУ, Маричиќ негира

Редакција

(Фото) Нов „колеж“ на шума на Водно

Редакција