еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Здравјето на Леонид се подобрува, ја доби „Златна бубамара“ од ДНК

Здравјето на младиот Леонид Индов, за чие лекување се обедини Македонија, е подобрено, соопштија од групата ДНК на социјалните мрежи, која на лицитација за да му помогне, ја стави својата „Златна бубамара на популарноста“.

Истата сега е во рацете на Лео, кој се заблагодарува на сите хумани и добри луѓе, кои помогнаа за неговото лекување во Виена, Австрија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ДНК од лицитација на „Златната бубамара“ собра 690.000 денари за Лео

Од лицитацијата на бубамарата ДНК собра 690 илјади денари.

Секој од Вас може да помогне на Лео, еве како:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

МНТ хуманитарно ќе го обележи роденденот, парите од преставите одат за Леонид

Фото: ДНК/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Денешните пријави за бомби се лажни, утврди МВР

Редакција

Убава вест: Оздравени 557 заболени од Ковид-19

Редакција

Раст од 7,5%: За една недела 7.418 нови случаи на Ковид-19

Редакција