еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Штип ја доби првата катна гаража

Штип ја доби првата катна гаража, која има 55 паркинг места.

Гаражата е на два ката и се наоѓа до Домот на културата.

Фото: Општина Штип

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бени Шаќири кандидат за градоначалник на Скопје на ЛДП и ДОМ, Никола Пановски носител на советничка листа

Редакција

Овчар почина од удар на гром

Редакција

Шефот на платеничката група „Вагнер“, Пригожин е во Белорусија во хотел без прозорци

Редакција