еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Јанкулоска објави фотографија со синот Петар

На својот Инстаграм профил, поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска ја објави првата фотографија од својот син, Петар.

Таа повторно е облечена во дресот на Ливерпул, како и на последната фотографија објавена во мај, пред породувањето и напиша: „Спремна за натпревар вечерва“.

Петар е прво дете на Јанкулоска со нејзиниот сопруг Влатко.

Фото: Инстаграм/Фејсбук/Јанкулоска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ципрас на гости кај Заев во Струмица

Редакција

Доктор Лазаров: „Супермен не може да ги допрегледа и згрижи сите илјадници новозаразени од овие денови“

Редакција

Под строги протоколи и без верници во толпата ќе се одржи традиционалната струшка Литија

Редакција