еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Талат Џафери ја омажи ќерката

Ќерката на претседателот на Собранието, Талат Џафери, Бесијана се омажи за Лабинот Беќири, со кого била во врска неколку години.

Фото: ТВ21/Собрание

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Државна видеолотарија донираше мобилен ехо-апарат на Клиниката за детска хирургија

Редакција

(Фото) Bonatti во Македонија со трендовска колекција за костими за капење лето ‘19

Редакција

Царовска: Ги поттикнувам родителите да ангажираат лиценцирани негувателки

Редакција